Desjoyaux Havuzlar

 • Desjayaux Havuzlar
 • Teknik Özellikler
 • Kapalı ve Ev İçi Yüzme Havuzları
 • Bahçe Havuzları
 • Site, Otel ve Ticari Yüzme Havuzları

DESJOYAUX HAVUZLAR

Fransa kökenli, Desjoyaux Firması üretimi havuzlarımız, iç döşemesi liner kaplama, borusuz filtreleme özellikli ve konstrüksiyonu polipropilen hazır panel kalıplar ile yapılmaktadır. Her türlü form, derinlik ve ebatlar da tasarlanıp, çok hızlı yapılabilen havuzlarımızda, beton ve sızdırmazlık garantisi 10 yıldır. Makine dairesi ve denge havuzu için galeriler gerektirmez. Filtrasyon sistemi havuz kenarına monte edilebilmekte ve içme suyu seviyesinde filtrasyon sağlanmaktadır. Liner iç döşemesi ise inorganik yapısı ile antibakteriyeldir.
 

Sınırsız ebat ve formlarda havuz tasarımı, 40 günde teslim...

Ebatlarına bağlı olarak, 10 ile 40 gün arasında havuzlarınızı teslim edebilir, yılın her ayında kullanabilmeniz için havuzunuzun üstünü kapatıp suyunu ısıtabilir, dilediğiniz her türlü derinlik, ebat ve şekli arazinize veya binanızın içine uygulayabiliriz. Depreme en dayanıklı sistem olan teknolojimiz, ardçı deprem veya depremlerden bile zarar görmeden çıkabilmektedir. Zarar gördüğünde ise çok düşük bir maliyet ile tüm sorunları giderilebilmektedir. Desjoyaux Yüzme Havuzları teknolojisi, tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan, gelecekte de Türkiye başta olmak üzere tüm ülkelerde en fazla kullanılacağı bilinen havuz teknolojisidir.
 

Desjoyaux ile 1000 m2 yüzme havuzu yapımı

Otel Havuz Alanı

Panel Kalıp Çalışması

Beton Çalışması

Siva Çalışması

Su Dolumu

Polipropilen Kalıplar

Demir Donatı

Beton Çalışması

Liner Döşeme

1 ayda 1000 m2 havuz


Tüm Desjoyaux havuzlarımıza
 • Hızlı ve kolay kurulum,
 • Borusuz, dirseksiz, galerisiz ve hortumsuz filtrasyon
 • En az maliyet ve zaman kullanımı
 • Çok az yer kaplayan teknik ekipman ve avantajlar (Filtreler, Projektörler, Jet Motoru, Jakuzi)
 • Sizin arzu ettiğiniz ölçülere göre hazırlanmış ve su kaçağı riski ‘sıfır’ olan linerler
 • Sessiz çalışan ve klasik sistem filtre ekipmanlarından 3 kat daha güçlü filtrasyon ekipmanı
 • Havuz içi tüm su eğlence, konfor, rahatlık ve su terapisi imkanı
avantajları İle sahip olabilirsiniz...

DESJOYAUX TEKNİK ÖZELLİKLER


Galerisiz, borusuz filtreleme...

Desjoyaux filtreleme sistemini diğer sistemlerden ayıran en belirgin özellik, galeriler, boru tesisatı, denge tankı, makine dairesi yapımına gerek duyulmamasıdır. Sürekli 15 mikron Filtrasyon (içme suyu kalitesi) sağlar. Üstten bırakmalı ve gömme olarak iki tipte üretilen filtre blokları farklı güçlerde tasarlanlanmakta ve havuzdaki suyun m3 miktarına bağlı olarak seçilebilme kolaylığı sağlar. Gömme panel filtreler kalıcı betonerme blokların arasına yerleştirilir. Üstten bırakmalı filtre ünitesi ise havuz tamamlandıktan sonra takılabilir, istenildiğinde çıkarılarak başka bir yerde de saklanabilir.


F-15 Filtre

F-25 Filtre

F-44 Filtre

Filtre Bloğu Detayları

Depreme dayanıklı ‘kalıcı kalıp’ sistemi...

Plastik ve betonun en iyi harmanlandığı Desjoyaux havuz tekniği, toprak kaymaları, ardçı deprem ve hatta depremlere karşı en üst direnci gösteren, betonerme sistem ile üretilmektedir. Tasarımda sınırsız hayal gücüne fırsat veren polipropilen malzeme ve aktif kaplama sistemimiz, hayalinizdeki tüm boyut, derinlik ve formlardaki havuzlara sahip olmanıza imkan sağlar.
 


Roma Merdiven Filtre Ünitesi
Liner Kaplama...

Havuzunuzda en az betonerme yapı ve polipropilen malzeme kadar önem taşıyan bir başka avantajınız ise liner iç kaplamasıdır. Liner 1,5 mm. Kalınlığında, elyaf destekli, pvc esaslı kaplama malzemesi olup, kendi boyutunun 3 katı esneme özelliğine sahiptir.

Teknolojimiz sizi aktif kaplama sistemi ile tanıştırıyor. 10 yıl boyunca sızdırmazlık garantisi veren antibakteriyel liner malzeme ile havuzunuzun hijyeni garanti altına alınmaktadır. Liner, pürüzsüz, derzsiz yüzey yapısı ile bakteri oluşumuna izin vermeyerek tamamen sağlıklı hijyenik bir yüzey sağlıyor. Çeşitli renk seçenekleri ile birlikte sunulan liner ürünlerimiz, yosun oluşumuna da izin vermez.

Konfor..

Havuzunuza ekleyeceğiniz yüzme jeti, ısıtma sistemi veya jakuzi ile havuzunuzu tatil alanına dönüştürebilir, dört mevsim tadın çıkarabilirsiniz. Dünya çapında 75’i aşkın ülkede satış ağı bulunan desjoyaux, havuzda lider firmalardandır.
 Gece ve Havuzunuz

Ahşap Çevresi ile Havuzunuz

Evin İçinde, Hatta Çatıda

Klasik Kapama

Bahçede 12 Ay Havuz Keyfi

Kar ve Havuz

Doğal Kapalı Havuz

Evim ve HavuzumYeşil ve Havuz

Çocukların Eğlencesi

Küçük ve Fonksiyonel

Klasik Bahçe Havuzu

Villa Havuzu

Bahçesi Geniş Olanlara

Dalgaya Karşı Yüzme

Bahçe Havuz ve Huzur

Serbest Form

Havuz Klasiği

Baharda Havuz

 


Ticari Dalga Havuzu

Otel, Ada ve Havuz

Site Havuzu

Kapalı Ticari Havuz

20.000 m2 Havuz Başlangıcı

Otelinize Klasik Havuz

Hayalinizdeki Tüm Formlar

Tasarlayabildiginiz Her Şekil

Gece, Siteniz ve Havuz

Sitenizde Kaydıraklı Havuz

   
© Copyright 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. | Ulusal Havuz