Neden Ulusal Havuz?


Ulusal Havuz'u aşağıdaki sebeplerden dolayı seçebilirsiniz ;
 

Yüksek teknoloji: Ulusal Havuz kullandığı tüm malzeme ve ekipmanda üst düzey teknolojiyi, dolayısıyla kaliteyi seçer.

Kurulum hızı: Havuzlarımız ebadına bağlı olarak ( 6 m2 - 1000 m2) 10 ile 50 gün arasında teslim edilebilmektedir.

Kalite: Tüm malzemelerimiz konusunda deneyimli, sektöründe lider firmalardan temin edilmekte ve işçilik kalitesinin yüksek olması ile bilinmektedir.

Estetizm: Havuzlarımız en çok tercih edilen, beğenilen standart formlarda hazır olarak üretildiği gibi, hayal edilen her formda da sipariş edilebilmektedir.

Konfor: Havuzlarınız için ayrıca su basamağı (Jakuzi), ters akıntı yüzüşü (Jet Stream), havuz kapama, otomatik havuz temizleyici robotlar isteyebilir, teknolojimizin sağlayacağı tüm rahatlıklardan faydalanabilirsiniz.

Fiyatlar ve Ödeme Opsiyonları: Havuz ve Aquaparklarımızda 3-7 aya kadar vade yapılmaktadır.

Diğer Özelliklerimiz: Havuzlarımız artçı depreme ve depreme karşı en yüksek direnç gösterecek kalite, işçilik ve teknoloji ile yapılmaktadır.Sağlıklı, hijyenik, güvenli, estetik, kısmen taşınabilir durumdadır.

Tüm havuzlarımızın standart ölçülerinin yanı sıra dilediğiniz her ebat, şekil ve derinlik seçeneği olanakları da bulunmaktadır.

Çeşitlerimiz: Tüm havuz sistem ve teknolojileri mevcuttur.

  • Taşmalı sistem, betonerme havuzlar
  • 10 yıl garantili, ithal havuzlar
  • Monoblok gömme havuzlar
  • Zemin üstü havuzlar
  • Süs Havuzları

 

Ayrıca; Firmamız; bir aquaparkın imalatını, anahtar teslimi olarak yapabilme yeteneğine sahip olan, nadir firmadır.

Bu imalatlarımız; Tüm projeler, (mimari-statik-mekanik-elektrik-hafriyat-peyzaj vb.) Havuz ve Kaydırak sömellerine ait hafriyatlar, tüm havuz ve kaydırak altyapı inşaat ve ince işleri, beş ayrı havuz sistemi içinden seçilerek imal edilen yüzme, düşme, dalga havuzları, tembel ve vahşi nehirler, değişik ölçeklerde kaydırak paketleri, çelik veya betonarme kaydırak kuleleri, kule/kaydırak betonarme sömelleri, güneşlenme terasları imalatları, kaya kaplamalar, havuz ısıtma ve havuz kapatma sistemleri, binalar, soyunma kabinleri, duşlar, aquapark peyzajı ve peyzaj projeleri, Aquapark içinde para geçmeyecek şekilde elektronik giriş ve satış sistemleri kurulumu, genel trafo, artezyen kapasitesi seçimi vb. gibi tüm imalat, mühendislik ve teknik hizmetleri kapsamaktadır.

Ulusal Havuz, havuz içi ve çevresi porselenleri temini ve işçiliği, aquapark ve kaydırak paketleri yapım, havuz kimyasallarınızın temini ile havuzunuzun periyodik bakımının yapılmasını sağlayarak sizlerin hayatına yeni heyecanlar, eğlenceler ve kolaylıklar getirmektedir.

Firmamız ve tüm havuzlarımızda, kalite, teknoloji, kurulum hızı, estetizm, çok çeşitlilik, konfor, satış sonu servis desteği, sınırsız form, ebat seçeneği imkanı bulunmaktadır.

Havuz içi aksesuarları zenginliği, darbe, deprem vb. dış etkilere üst düzey direnci, hijyenik ve estetik yapıları ve diğer avantajları ile benzerlerinin çok üstündedir.Çok daha uygun fiyatlarımız, cazip ve çeşitli ödeme kolaylıklarımız ile size en yakın havuz firması olmayı sürdürmekteyiz.

© Copyright 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. | Ulusal Havuz